Ботев (17) Ботев (до 19) Славия (17) Славия (до 19)

Славия би два пъти Ботев при юношите

Юношите на Ботев до 17 години загубиха от връстниците си от Славия с 0:2 в контролна среща. Двубоят се игра в село Войводиново при изключително високи температури,  съобщиха отофициалният сайт на отбора пред Football24.bg.

Първият гол падна в 15-ата минута след неразчетено връщане на Карачански към вратаря на "жълто-черните". Второто попадение бе факт в самия край на срещата, когато вратарят сгреши.

В същото време и по-голямата формация на Ботев загуби от Славия с 0:2 в контролна среща, играна от отборите от Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра в три полувремена по 30 минути, като и двата гола паднаха в последната третина.

Следващата контрола на "канарчетата" е на 19.07 срещу представителния отбор на Велинград.