Сливнишки герой Славия (до 19)

Сливнишки герой писа отличен 6 на юношите на Славия

Новакът в Западната "Б" група Сливнишки герой се наложи с убедителното 6:2 в контролна среща, играна днес. "Героите" тотално надиграха белите юноши и заслужено се поздрави с победата.

Още в 3-ата минута Деян Петров откри резултата след асистенция на новото попълнение Шмедин. В 15-ата тимът на Венци Рангелов вече водеше с 2:0. Христо Петров бе точен след отличен пробив през центъра и хубав диагонален удар. В самия край на първата част Деян Петров отлично проби до голлинията, след което върна топката на точката на дузпата, където Христо Петров с прекрасен шут заби втория си гол в мача - 3:0.

В 47-ата минута "белите" намалиха резултата, но скоро след това Марк Григоров вкара за 4:1. В 82-ата минута Мариян Хаджиев след пробив направи резултата 1:5. Малко след това новото попълнение Гайтанов се разписа за 6:1.

Крайният резултат бе оформен секунди преди края - Славия (юноши) - Сливнишки герой 2:6.