Ботев (Козлодуй) Мизия (Мизия)

Ботев (Козлодуй) смачка Мизия

Ботев (Козлодуй) победи Мизия с 5:1 в поредната си контрола. Срещата бе включена в програмата на панаира в града на д-р Виолин Крушовенски. Сърбинът Душан Делянин откри резултата в 15-та мин., а Григор Георгиев в 35-та покачи на 2:0. Десет минути след почивката Генков от школата на Литекс оформи класическото 3:0. В 70-та мин. Карлиев от дузпа увеличи преднината на гостите. За 5:0 се разписа Тодор Чирпанов в 86-та мин., а в последната минута на мача домакините върнаха едно попадение. След двубоя двата отбора бяха поканени на официална вечеря от кмета на Мизия д-р Виолин Крушовенски. Утре е първата контрола на Ботев пред родна публика. От 18 ч. в Козлодуй възпитаниците на Предраг Пажин ще премерят сили с Ботев от Криводол.