Рапид (Шумен) Черноморец Балчик

Рапид размаза Черноморец (Балчик)

Рапид нямаше проблеми и се наложи над Черноморец (Балчик) в двубой от 2-ия кръг на Североизточната "В" група. Отборът от шуменския квартар Дивдядово стигна до успех с 5:1, въпреки че ако гостите бяха вкарали няколкото си положения, мачът можеше да стане далеч по-завързан.

В 14-ата минута нападател на Черноморец изпусна сам срещу вратаря, а при ответната атака Сотиров центрира и Петров с глава откри за шуменци. 10 минути по-късно отново Сотиров центрира, този път от корнер и Банков с глава покачи на 2:0, информира grada.bg.

В 44-та минута Сотиров се разписа за 3:0. В 69-ата минута гостите върнаха един гол след като двама нападатели се оказаха сами срещу вратаря. При първия удар топката срещна гредата, но последва точна добавка за 3:1. Минута по-късно Симеонов навърза защитата и вкара за 4:1, а крайното 5:1 оформи Златев в последната минута.