Бенковски (Бяла) Черноломец (П)

Пламен Петров вкара гол №100 във "В" група

Бенковски Бяла разби с 3:0 като гост Черноломец Попово в мач от Североизточната В група.
Още в 5-ата минута, след бърза контраатака на Ковачганев, той беше съборен от Хасанов в наказателното поле и главният съдия отсъди дузпа, която капитанът на гостите Пламен Петров реализира. Това бе неговият гол номер 100 в третия ни ешелон.

В рамките на следващите 12 минути домакините пропуснаха няколко чисти положения. Вместо резултатът да бъде изравнен, в 45-ата минута след пробив Ковачганев удвои. След почивката гостите продължиха да атакуват и в 59-ата минута Пламен Петров, след отлично изпълнен фаул вкара втория си гол в мача за 3:0, с което окончателно уби интригата, пише Тема: Спорт.