Черноломец (П) Шумен 2007

Резервен вратар носи сензационна победа на Черноломец (Попово) в Шумен

Отборът на Черноломец (Попово) победи Шумен с 1:0 като гост и поднесе изненадата в 9-ия кръг на Североизточната "В" група. Гостите дойдоха едва с 13 души, но успяха да си заминат с трите точки. Тактиката на Черноломец беше проста. Всички футболисти бяха пред своята врата и отчаяно се бранеха. През първото полувреме Захари Димитров и Божидар Илиев изпуснаха чисти положения.

След почивката близо до гола бяха Димитров и Христо Александров, а веднъж в 56-ата минута, след удар с глава на Васко Василев, футболист от Попово изби топката от голлинията. Така се стигна до 76-ата минута, когато при първата свястна атака резервният вратар на гостите, който беше излязъл като полеви играч, от 3 метра засече топката на шуменци за 0:1.