Рапид (Шумен) Девня

Рапид (Дивдядово) размаза Девня без вратари

Рапид (Дивдядово) победи Девня с 5:1 в мач от 10-ия кръг Североизточната "В" група. Домакините изпаднаха в изключително интересна ситуация преди срещата, след като останаха и без двамата си вратари.

Така се наложи полевият футболист Халилов да сложи ръкавиците и да пази вратата през целия двубой. През първата част Петър Петров откри резултата за дивдядовци. Веднага след паузата в 53-ата минута отново Петров покачи на 2:0.

В 64-ата минута влезлият като резерва Симеонов направи 3:0, а в 69-ата Ивайло Атанасов добави още един гол за домакините. Няколко минути по-късно Девня върна един гол, но в 76-ата минута отново Симеонов бе точен за крайното 5:1.