Спортист (Драговищица) Ком (Годеч)

Спортист (Драговищица) би Ком в трилър

В дербито на 8-мия кръг на ОФГ-София Запад Спортист - Драговищица като домакин победи отбора на ФК Ком - Годеч с 4-3 в невороятен мач с много обрати.1-вия отбор в класирането ФК Ком - Годеч и 2-рия Спортист - Драговищица изиграха истинско дерби за първото място.През първото полувреме Спортист водеха с 2-0 с голове на Централните нападатели Николай Георгиев и Христо Георгиев.

През второто полувреме Годеч отбелязаха 3 гола при ,което резултата бе 3-2 за Ком.Малко след тези 3-ри гола Драговищица отбелязаха нови два гола дело на Нападатела Николай Георгиев ,който в този мач отбеляза Хетрик.С тези голове Спортист подпечатаха победата си.

Източник: Sofia-football.ovo.bg