Добруджа Несебър

Добруджа отново победи Несебър

Добруджа постигна втора победа над Несебър в рамките на една седмица. В сряда добруджанци се наложиха над "делфините" с 1:0 за Купата, а днес двубоят за първенство в Несебър завърши при същия резултат .

Двубоят започна равностойно, като в първите минути играта се водеше в центъра на игрището, а двата отбора направиха голям брой грешки при подаванията си. В 41-ата минута Станков можеше да открие резултата, но ударът му от воле се отби от напречната греда.

Само 2 минути по-късно Станков намери отлично Павлин Тодоров, който излезе сам срещу вратаря и с безпощаден удар откри резултата в полза на гостите.

След почивката Несебър натисна, но до гол така и не се стигна. В 50-ата минута Борислав Павлов излезе на чиста стрелкова позиция, но не успя да се разпише. В края на мача домакините протестираха за дузпа, но такава не бе отсъдена.