Черноморец (до 19)

Синът на Херо пак с тежка травма

Синът на Димитър Димитров – Виктор, отново получи тежка травма. Възстановилият се наскоро играч на юношеската формация на Черноморец (U19) се контузи по време на вчерашния мач срещу Левски (1:0) за първенството на Елитната група до 19 г., в който именно той отбеляза и победния гол. Младокът излезе принудително около 80-ата минута на срещата на изкуствения терен в Поморие, след като при остро влизане на съперник стъпвайки усука коляното си, пише БургасСпорт.

Днес 18-годишният нападател е минал преглед на ядрено-магнитен резонанс, който е показал скъсване на предни кръстни връзки на същото място, където беше и предишната контузия на таланта. Очаква се до две седмици Димитров да бъде опериран отново, а след това ще са необходими и задължителните за такива травми няколко месеца възстановяване.

Виктор Димитров пропусна преди това заради същия проблем голяма част от есенния сезон в Елитната група, но в края изигра няколко мача, в които се разписа и то неведнъж.