Черно море (до 19) Локомотив София (до 19)

Черно море смачка Локо София при юношите

В ранния мач от 22-ия кръг на Елитната ни група до 19 г , юношите старша възраст на Черно море надиграха връстниците си от Локомотив Сф с 4:2. Изненадващо гостите поведоха в 16-ата мин още при първата си по сериозна атака, но в 30-ата Атанас Илиев изравни след асистенция на Виктор Митев. След почивката настъпи часът на Кристиян Димитров , който в рамките само на 20 мин оформи своя хеттрик и реши изхода на двубоя. Малко преди края железничарите стигнаха до по почетна загуба. Треньорският тандем на варненци Тодор Каменов – Валентин Станчев сподели пред клубния сайт , че това е било добра генерална репетиция преди полуфинала за купата на БФС срещу Спартак Пд. Срещата е насрочена за четвъртък , от 11 ч , на стадион “Младост”.Ден по рано в сряда , също от 11 ч , но на стадиона под Аспаруховия мост друга формация на моряците от ДЮШ , с треньор Иван Николов   посреща Левски в полуфинал от същия турнир, но при родените през 1996.