Мастер (Бургас) Левски (Карлово)

Мастер вкара 7 на Левски Карлово

Отборът на Мастер се наложи с убедителното 7:1 над Левски Карлово в двубой от 4-ия кръг на Югоизточната "В" група. Бургазлии нямаха проблем на собствения си стадион в град Българово и още до почивката водеха с 3:0. Райчо Раев откри резултата, след него се разписаха Антон Иванов и Трендафил Момчилов. През втората част тимът на Нено Ненов продължи да атакува и поведе с 5:0. Гостите върнаха едно попадение за 5:1, но последваха нови два гола за Мастер, с които бе фиксиран крайния резултат 7:1. Попаденията за бургазлии през втората част станаха дело на Райчо Раев - два, с което той оформи своя хеттрик, Антон Иванов и Емил Рачев от дузпа.

Мастер има вече 8 точки и се изкачи до 2-ото място във временното класиране.