Септември (Сим) Пирин (Разлог)

Септември Симитли и Пирин Разлог не се победиха

Отборите на Септември (Симитли) и Пирин (Разлог) завършиха 0:0 в регионалното дерби от 6-ия кръг на "Б" група.

В 15-ата минута Костадин Аджов бе изведе в наказателното поле, но стреля във външната страна на мрежата.

Гостите от Разлог отвърнаха с удар от далече на Антонио Ласков право в ръцете на Стоян Васев.

Именно Ласков в 30-ата минута пропусна най-чистото положение за Пирин (Разлог), след като получи топката около точката на дузпата, но стреля твърде неточно в аут. След почивката за Септември (Симитли) влезе Фидел Куаме, който направи официален дебют за тима.

Котдивоарецът пропусна да се разпише в 65-ата минута, когато стреля с глава от малкия пеналт.

Десет минути по-късно Ради Бачев стреля неточно с глава на няколко метра от вратата на Аршинков. В 80-ата минута домакините от Симитли останаха с човек по-малко на терена, след като Божидар Васев получи червен картон заради блъскане срещу Героги Фикиин при спряна игра.

В оставащото време опасни контри на гостите от Разлог по чудо не завършиха с гол, пише Агенция.бг.