Витоша Бистрица Манастирище 2000

Премиерът вкарва за победа на Витоша, разбира се от дузпа

Победният ход на отбора на ветераните на Витоша (Бистрица) продължава, като в първи полуфинал „тигрите" разбиха с 3:0 тима на Манастирище. Победителите можеха да се поздравят и с много по-убедителен успех, като направиха много пропуски до почивката. Резултатът бе открит от Чавдар Атанасов в 64-тата минута. Малко по-късно Ивайло Паргов се реваншира за пропуските и вкара за 2:0. Класическия резултат оформи премиерът Бойко Борисов в 77-ата минута от дузпа.

Реваншът е следващия четвъртък на стадион „Христо Ботев" във Враца, като звездата на Манастирище е бронзовият медалист от САЩ'94 Емил Кременлиев.