Драгоман Вихър (Алд)

Драгоман удари Вихър

ФК Драгоман завърши полусезона с победа над Вихър Алдомировци и ще зимува на второ място

Пред около 350 зрители в Драгоман се изигра местното дерби между домакините и гостите от Вихър Алдомировци.

Мача започна с лек натиск на Драгоман, които даже успяха да открият резултата, след като техен нападател се озова сам срещу вратая и силният му удар намери мрежата, въпреки намесата на вратаря. Домакините продължиха да атакуват, но при една контраатака играч на Вихър бе изведен на добра позиция и не сбърка за 1:1. До края на полувремето ФК Драгоман продължи да търси повеце гола, а Вихър залагаше на контраатаките.

Второто полувреме започна както и първото с натиск на "граничарите". Натиска даде резултат и Драгоман успя да отбележи гол след центриране за 2:1.

Домакините събраха 19 точки и завършиха есенният полусезон на второ място след като в друг мач Спортист Драговищица загуби гостуването си на Церов с 0:2.

Вихър Алдомировци пък е твърдо на последно място с 6 точки, като имат и един отложен мач с Церово.