Бенковски (Бяла) Девня

Бенковски Бяла без проблеми срещу Девня

Бенковски Бяла удари с 3:0 опашкаря в Североизточната В група Девня.

Домакините започнаха силно мача и от първите минути натикаха съперника в неговата половина, пише Тема Спорт. В 13-ата минута след образцова контраатака Пламен Петров след отличен пас в коридор изведе Ковачев сам срещу вратаря и нападателят без забавяне откри резултата - 1:0. Бенковски засили темпото и положенията следваха едно след друго.

В 32-ата минута Радостин Неделчев, син на треньора на гостите Красимир Неделчев, си изпроси наивен жълт картон, а само две минути по-късно извърши груб фаул срещу Ивайло Цветков и бе изгонен.

В 38-ата минута Николай Иванов навлезе в наказателното поле и бе съборен от вратаря на Девня. Съдията посочи бялата точка, от която капитанът на Бенковски Пламен Петров не сгреши - 2:0.

В 54-ата минута Ивайло Лазаров намери в пеналта на гостите Николай Иванов и крилото на тима от Бяла с техничен удар направи резултата класически 3:0.
Това е най-малкото, с което гостите се отърваха.