Брестник Загорец

Разгеле! Брестник победи!

Отборът на Брестник записа първа победа в Югоизточната "В" група. Тимът от Родопската яка на река Марица се наложи с 4:2 при домакинството си на Загорец. Голмайсторът на Брестник Александър Стойчев откри резултата. До края на първата част гостите обаче успяха да стигнат до пълен обрат и двата тима се оттеглиха на почивка при резултат 1:2.

През втората част домакините показаха по-голямо желание за победата и стигнаха до нея. В 65-ата минута Найден Рашков вкара за 2:2. След него Марио Георгиев се разписа в 80-ата, а Борис Благоев оформи крайното 4:2 секунди преди края.

Брестник остава на дъното, но вече има в актива си 4 точки. Загорец е на 14-о място с 14 точки.