Лацио Тотнъм Панатинайкос Марибор

Лацио и Тотнъм не си вкараха гол, "орлите" продължават напред

Отборите на Лацио и Тотнъм завършиха 0:0 в двубой от група J на турнира Лига Европа. Точката класира "орлите" напред в турнира с актив от 9 точки. Тотнъм остава на 2-о място със 7 точки, а на трета позиция е Панатинайкос с 5. Марибор пък е с 4.

Тотнъм владееше повече топката, но Лацио създаде повече положения. В крайна сметка гол не падна и двата тима поделиха по една точка.

В другия мач ПАО се наложи с 1:0 над Марибор. Гостите от Словения останаха с 10 души, след като Меяч получи червен картон в края на първото полувреме. Витоло от дузпа в 67-ата минута донесе победата на гърците.