Лацио Тотнъм Панатинайкос Марибор

Без изненади в група "J" - Лацио и Тотнъм продължават напред (ВИДЕО)

Без изненади завърши последният кръг от група "J" на Лига Европа. Фаворитите Лацио и Тотнъм постигнаха победи и продължават напред във фазата на директните елиминации.

Лацио победи Марибор с 4:1 като гост. Римските "орли" откриха резултата още в 16-ата минута, когато Ернанеш намери отлично Либор Кожак, който разпечата мрежата на домакиите. В 32-ата минута Ернанеш центрира от корнер, а Стефан Раду с глава удвои.

Интригата в мача бе убита в 38-ата минута, когато след пас на Едерсон, Серджо Флокари направи преднината на гостите класическа.

В 51-ата минута след нов гол на Флокари, "бианкочелестите" поведоха с 4:0, но 6 минути преди края Маркош Таварес вкара почитния гол за Марибор.

На "Уайт Харт Лейн" Тотнъм победи Панатинайкос с 3:1. В 28-ата минута Адебайор откри за "шпорите" след пас на Клинт Демпси. В 54-ата минута обаче Зека изравни за "детелините" след подаване на Спиропулос.

Автогол на Карнезич в 76-ата и попадение на Джермейн Дефо с 82-ата минута решиха нещата в полза на англичаните.