Висша лигаВсички новиниФутбол Свят

PGMOL: Голът на Диас е редовен, допусната е човешка грешка

PGMOL: Голът на Диас е редовен, допусната е човешка грешка, Football24.bg

Двубоят между отборите на Тотнъм и Ливърпул – 2:1 беше белязан от няколко спорни решения на главния арбитър Саймън Хупър, както и на неговите колеги на ВАР.

Но определено най-много дискусии предизвика есъществуващата засада при гола на Луис Диас в 34-ата минута.

“PGMOL признава за сериозна човешка грешка, която се случи по време на първото полувреме между Тотнъм и Ливърпул. Голът на Луис Диас бе отменен поради засада от съдиите на терен. Това беше ясна и очевидна грешка и трябваше да бъде признато попадение след интервенция на ВАР, но ВАР се провали в това.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

PGMOL ще съблюдава напълно всички фактори довели до тази грешка. Незабавно PGMOL ще се свърже с Ливърпул”, заявиха от PGMOL.