Североизточна "В" група

  • Кубрат
  • Светкавица
  • Суворово
  • Септември 98 (Тервел)
  • Калиакра
  • Ботев (Нови Пазар)
  • Локомотив (Русе)
  • Хитрино
  • Бенковски (Бяла)
  • Устрем (Дончево)
  • Тополи (Тополи)
  • Добруджа
  • Шумен 2007
  • Черноломец (П)
Резултати Североизточна "В" група 2019/20
10
Дата Мачове
19.10.2019 Хитрино Хитрино  2 - 5 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
19.10.2019 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  0 - 2 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
19.10.2019 Шумен 2007 Шумен 2007  2 - 2 Черноломец (П)  Черноломец (П)
19.10.2019 Калиакра Калиакра  1 - 2 Кубрат  Кубрат
19.10.2019 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  - Суворово  Суворово
20.10.2019 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  1 - 2 Добруджа  Добруджа
9
Дата Мачове
12.10.2019 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  2 - 1 Хитрино  Хитрино
12.10.2019 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  3 - 1 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
12.10.2019 Добруджа Добруджа  3 - 0 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
13.10.2019 Суворово Суворово  8 - 1 Светкавица  Светкавица
13.10.2019 Кубрат Кубрат  1 - 3 Шумен 2007  Шумен 2007
13.10.2019 Черноломец (П) Черноломец (П)  2 - 0 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
8
Дата Мачове
05.10.2019 Хитрино Хитрино  0 - 3 Добруджа  Добруджа
05.10.2019 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  1 - 2 Кубрат  Кубрат
05.10.2019 Калиакра Калиакра  1 - 4 Суворово  Суворово
05.10.2019 Светкавица Светкавица  0 - 1 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
06.10.2019 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  2 - 1 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
06.10.2019 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  1 - 3 Черноломец (П)  Черноломец (П)
7
Дата Мачове
28.09.2019 Светкавица Светкавица  2 - 1 Хитрино  Хитрино
28.09.2019 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  6 - 0 Калиакра  Калиакра
29.09.2019 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  0 - 3 Добруджа  Добруджа
29.09.2019 Суворово Суворово  4 - 2 Шумен 2007  Шумен 2007
29.09.2019 Кубрат Кубрат  1 - 0 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
29.09.2019 Черноломец (П) Черноломец (П)  7 - 0 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
6
Дата Мачове
21.09.2019 Хитрино Хитрино  3 - 0 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
21.09.2019 Добруджа Добруджа  5 - 0 Черноломец (П)  Черноломец (П)
21.09.2019 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  0 - 3 Суворово  Суворово
21.09.2019 Шумен 2007 Шумен 2007  0 - 0 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
21.09.2019 Калиакра Калиакра  3 - 1 Светкавица  Светкавица
22.09.2019 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  1 - 0 Кубрат  Кубрат
5
Дата Мачове
14.09.2019 Калиакра Калиакра  4 - 1 Хитрино  Хитрино
14.09.2019 Светкавица Светкавица  0 - 0 Шумен 2007  Шумен 2007
14.09.2019 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  4 - 1 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
15.09.2019 Суворово Суворово  8 - 0 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
15.09.2019 Кубрат Кубрат  0 - 4 Добруджа  Добруджа
15.09.2019 Черноломец (П) Черноломец (П)  3 - 0 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
4
Дата Мачове
31.08.2019 Хитрино Хитрино  1 - 2 Черноломец (П)  Черноломец (П)
31.08.2019 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  3 - 0 Кубрат  Кубрат
31.08.2019 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  0 - 1 Светкавица  Светкавица
31.08.2019 Шумен 2007 Шумен 2007  3 - 1 Калиакра  Калиакра
01.09.2019 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  1 - 0 Суворово  Суворово
01.09.2019 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  1 - 1 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
3
Дата Мачове
24.08.2019 Шумен 2007 Шумен 2007  1 - 2 Хитрино  Хитрино
24.08.2019 Калиакра Калиакра  5 - 4 Ботев (Нови Пазар)  Ботев (Нови Пазар)
24.08.2019 Светкавица Светкавица  6 - 0 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
24.08.2019 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  0 - 1 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
25.08.2019 Суворово Суворово  0 - 1 Добруджа  Добруджа
25.08.2019 Кубрат Кубрат  0 - 1 Черноломец (П)  Черноломец (П)
2
Дата Мачове
17.08.2019 Хитрино Хитрино  3 - 1 Кубрат  Кубрат
17.08.2019 Тополи (Тополи) Тополи (Тополи)  0 - 0 Суворово  Суворово
17.08.2019 Добруджа Добруджа  1 - 0 Септември 98 (Тервел)  Септември 98 (Тервел)
17.08.2019 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  1 - 5 Шумен 2007  Шумен 2007
18.08.2019 Устрем (Дончево) Устрем (Дончево)  2 - 3 Светкавица  Светкавица
18.08.2019 Бенковски (Бяла) Бенковски (Бяла)  1 - 2 Калиакра  Калиакра
1
Дата Мачове
10.08.2019 Ботев (Нови Пазар) Ботев (Нови Пазар)  0 - 0 Хитрино  Хитрино
08.09.2019 Шумен 2007 Шумен 2007  2 - 0 Бенковски (Бяла)  Бенковски (Бяла)
10.08.2019 Калиакра Калиакра  1 - 3 Устрем (Дончево)  Устрем (Дончево)
10.08.2019 Светкавица Светкавица  4 - 6 Добруджа  Добруджа
10.08.2019 Септември 98 (Тервел) Септември 98 (Тервел)  3 - 2 Тополи (Тополи)  Тополи (Тополи)
11.08.2019 Суворово Суворово  1 - 0 Черноломец (П)  Черноломец (П)
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK