Северозападна "В" група

  • Партизан (Червен бряг)
  • ОФК Бдин 1923 (Видин)
  • Павликени
  • Янтра Габрово
  • Академик (Свищов)
  • Вихър (Славяново)
  • Севлиево
  • Трявна
  • Първа атомна (Козлодуй)
  • ОФК Локомотив Мездра
  • Ком (Берковица)
  • Локомотив 1927 (Дряново)
  • Дреновец (Дреновец)
  • Ювентус (Малчика)
Резултати Северозападна "В" група 2019/20
10
Дата Мачове
10.10.2019 Севлиево Севлиево   1 - 1 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
13.10.2019 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  1 - 1 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
13.10.2019 Трявна Трявна  1 - 1 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
13.10.2019 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  0 - 0 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
13.10.2019 Павликени Павликени  4 - 2 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
13.10.2019 ОФК Локомотив Мездра ОФК Локомотив Мездра  0 - 1 Янтра Габрово  Янтра Габрово
13.10.2019 Локомотив 1927 (Дряново) Локомотив 1927 (Дряново)  1 - 1 Дреновец (Дреновец)  Дреновец (Дреновец)
9
Дата Мачове
06.10.2019 Локомотив 1927 (Дряново) Локомотив 1927 (Дряново)  4 - 2 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
06.10.2019 Дреновец (Дреновец) Дреновец (Дреновец)  1 - 0 ОФК Локомотив Мездра  ОФК Локомотив Мездра
06.10.2019 Янтра Габрово Янтра Габрово  0 - 1 Павликени  Павликени
06.10.2019 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  1 - 2 Севлиево   Севлиево
06.10.2019 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  3 - 1 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
06.10.2019 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  3 - 0 Трявна  Трявна
06.10.2019 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  3 - 1 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
8
Дата Мачове
29.09.2019 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  4 - 1 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
29.09.2019 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  0 - 3 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
29.09.2019 Трявна Трявна  1 - 2 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
28.09.2019 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  7 - 2 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
29.09.2019 Севлиево Севлиево   1 - 2 Янтра Габрово  Янтра Габрово
29.09.2019 Павликени Павликени  1 - 0 Дреновец (Дреновец)  Дреновец (Дреновец)
29.09.2019 ОФК Локомотив Мездра ОФК Локомотив Мездра  0 - 0 Локомотив 1927 (Дряново)  Локомотив 1927 (Дряново)
7
Дата Мачове
22.09.2019 ОФК Локомотив Мездра ОФК Локомотив Мездра  2 - 1 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
23.09.2019 Локомотив 1927 (Дряново) Локомотив 1927 (Дряново)  2 - 2 Павликени  Павликени
22.09.2019 Дреновец (Дреновец) Дреновец (Дреновец)  1 - 2 Севлиево   Севлиево
22.09.2019 Янтра Габрово Янтра Габрово  4 - 0 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
22.09.2019 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  0 - 0 Трявна  Трявна
22.09.2019 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  3 - 2 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
22.09.2019 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  1 - 0 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
6
Дата Мачове
15.09.2019 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  3 - 3 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
15.09.2019 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  0 - 1 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
15.09.2019 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  1 - 0 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
15.09.2019 Трявна Трявна  1 - 3 Янтра Габрово  Янтра Габрово
15.09.2019 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  5 - 1 Дреновец (Дреновец)  Дреновец (Дреновец)
15.09.2019 Севлиево Севлиево   2 - 0 Локомотив 1927 (Дряново)  Локомотив 1927 (Дряново)
15.09.2019 Павликени Павликени  0 - 0 ОФК Локомотив Мездра  ОФК Локомотив Мездра
5
Дата Мачове
08.09.2019 Павликени Павликени  0 - 0 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
08.09.2019 Локомотив 1927 (Дряново) Локомотив 1927 (Дряново)  1 - 1 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
08.09.2019 Дреновец (Дреновец) Дреновец (Дреновец)  4 - 3 Трявна  Трявна
08.09.2019 Янтра Габрово Янтра Габрово  8 - 0 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
08.09.2019 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  2 - 4 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
08.09.2019 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  3 - 3 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
17.09.2019 ОФК Локомотив Мездра ОФК Локомотив Мездра  0 - 3 Севлиево   Севлиево
4
Дата Мачове
01.09.2019 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  0 - 0 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
01.09.2019 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  6 - 0 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
01.09.2019 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  0 - 3 Янтра Габрово  Янтра Габрово
01.09.2019 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  0 - 1 Дреновец (Дреновец)  Дреновец (Дреновец)
01.09.2019 Трявна Трявна  1 - 1 Локомотив 1927 (Дряново)  Локомотив 1927 (Дряново)
01.09.2019 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  1 - 3 ОФК Локомотив Мездра  ОФК Локомотив Мездра
01.09.2019 Севлиево Севлиево   5 - 1 Павликени  Павликени
3
Дата Мачове
25.08.2019 Севлиево Севлиево   3 - 1 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
25.08.2019 Павликени Павликени  3 - 3 Академик (Свищов)  Академик (Свищов)
25.08.2019 ОФК Локомотив Мездра ОФК Локомотив Мездра  3 - 1 Трявна  Трявна
25.08.2019 Локомотив 1927 (Дряново) Локомотив 1927 (Дряново)  3 - 0 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
25.08.2019 Дреновец (Дреновец) Дреновец (Дреновец)  3 - 0 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
25.08.2019 Янтра Габрово Янтра Габрово  1 - 0 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
25.08.2019 Ювентус (Малчика) Ювентус (Малчика)  1 - 3 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
2
Дата Мачове
18.08.2019 Ком (Берковица) Ком (Берковица)  7 - 1 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
18.08.2019 Вихър (Славяново) Вихър (Славяново)  3 - 1 Янтра Габрово  Янтра Габрово
18.08.2019 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)  4 - 0 Дреновец (Дреновец)  Дреновец (Дреновец)
18.08.2019 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)  3 - 2 Локомотив 1927 (Дряново)  Локомотив 1927 (Дряново)
18.08.2019 ОФК Бдин 1923 (Видин) ОФК Бдин 1923 (Видин)  2 - 1 ОФК Локомотив Мездра  ОФК Локомотив Мездра
18.08.2019 Трявна Трявна  0 - 0 Павликени  Павликени
18.08.2019 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  0 - 2 Севлиево   Севлиево
1
Дата Мачове
11.08.2019 Академик (Свищов) Академик (Свищов)  5 - 0 Ком (Берковица)  Ком (Берковица)
11.08.2019 Севлиево Севлиево   2 - 2 Трявна  Трявна
11.08.2019 Павликени Павликени  5 - 1 ОФК Бдин 1923 (Видин)  ОФК Бдин 1923 (Видин)
11.08.2019 ОФК Локомотив Мездра ОФК Локомотив Мездра  2 - 0 Първа атомна (Козлодуй)  Първа атомна (Козлодуй)
11.08.2019 Локомотив 1927 (Дряново) Локомотив 1927 (Дряново)  2 - 1 Партизан (Червен бряг)  Партизан (Червен бряг)
11.08.2019 Дреновец (Дреновец) Дреновец (Дреновец)  2 - 0 Вихър (Славяново)  Вихър (Славяново)
11.08.2019 Янтра Габрово Янтра Габрово  4 - 0 Ювентус (Малчика)  Ювентус (Малчика)
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK