27/05/2024
Всички новини

Бойко Борисов с два гола, Валери Божинов с асистенция

Бойко Борисов с два гола, Валери Божинов с асистенция, Football24.bg

Бившият премиер на България Бойко Борисов отбеляза два гола за победата ветераните на Витоша Бистрица с 3:2 като гост срещу ОФК Костенец в контрола.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

Лидерът на ГЕРБ откри головата фиеста след асистенция на Валери Божинов. През първото полувреме паднаха още два гола – Ангел Димитров изравни за 1:1, а бившият играч на ЦСКА Светослав Петров и бивш треньор на Септември даде отново предимство за гостите, съобщава Novsport.

След почивката бившият премиер направи реверанс към домакините и би лек удар, заставайки на дузпата, и позволи на вратарят на ОФК Костенец да спаси. Жестът на Борисов беше оценен с аплодисменти от стотиците фенове по трибуната на съоръжението под Рила планина.