23/05/2024
Всички новиниТрета лигаЮгоизточната Трета лига

Гигант победи Несебър с късен гол в дербито на кръга на Югоизтока

Гигант победи Несебър с късен гол в дербито на кръга на Югоизтока, Football24.bg

Гигант постигна домакински успех с 2:1 над Несебър в среща от 10-ия кръг на Югоизточната Трета лига.

След този мач тимът от Съединение събра 20 точки в актива си, докато “делфините” остават с 21 точки.

Домакините откриха още в 5-ата минута на срещата, след като Георги Мавродиев успя да се възползва от лоша намеса на противниковия страж и с глава успя да реализира.

Гостите възстановиха ремито в 27-ата минута чрез Николай Дросев.

Той отправи хубав удар от няколко метра и така успя да вкара.

Победното попадение за домакините пък бе дело на Райко Алов в 87-ата минута. Той бе най-съобразителен при ъглов удар и с глава реализира.

Снимка: Sportal.bg