Всички новиниТрета лигаЮгоизточната Трета лига

Голеада в Димитровград! Домакините надвиха дубъла на Ботев Пловдив в зрелищен мач, Football24.bg

ФК Димитровград 1947 победи дублиращият отбор на на Ботев Пловдив с 3:2.

Срещата от 10-ия кръг на Югоизточната Трета Лига се игра на стадион “Миньор” в Димитровград.

Григор Георгиев откри резултата в 30-тата минута за домакините с удар от границата на наказателното поле, след отлично сваляне на топката и подаване от Димитър Алексиев.

След многоходова атака в 60-тата минута Димитър Алексиев подаде на Филип Сантов, който направи резултата 2:0 за домакините. Гостите върнаха едно попадение в 68-та минута, Емил Найденов отбеляза с глава, след ъглов удар.

Горан Ахмад направи резултата 3:1 в 82-та, след много добър рейд на Габриел Георгиев. В последните минути минути Никола Гелин оформи крайния резултат в срещата.

Много сериозна вина за попадението на домакините имаше и техният вратар Георги Милев, който спаси няколко отлични положения.