27/05/2024
Висша лигаВодещи новиниВсички новиниЛига 1Футбол Свят

Малшанс за Марсилия! Пропиля аванс от 2:0 срещу Брайтън и взе само точка на “Велодром”, Football24.bg

Брайтън се докопа до точката при визитата си на Марсилия в среща от втория кръг на Група В на Лига Европа.

Срещата се игра на стадиона на марсилци – “Велодром”, като в крайна завърши при реми 2:2.

След този двубой Марсилия е втори с 2 точки от два мача, а Брайтън е последен със само точка от двата си мача до момента.

Домакините могат да съжаляват, тъй като имаха аванс от 2:0 след попадения на Мбемба и Верету в 19-ата и 20-ата минути.

Гостите все пак стигнаха до ремито с голове на Грос в 55-ата минута и Жоао Педро от дузпа в 88-ата.