Висша лигаВодещи новиниВсички новиниФутбол Свят

Нюкасъл разби Шефилд, 8 различни играчи вкараха гол

Нюкасъл разби Шефилд, 8 различни играчи вкараха гол, Football24.bg

Нюкасъл постигна фантастична победа над Шефилд Юнайтед с 8:0 като гост. Осем различни играчи вкараха попаденията за “свраките”, които вече имат девет точки и се изкачиха до 8-ата позиция в таблицата. Шефилд пък е на дъното със само една спечелена точка.

efbet Бонусите са важни! 200 лева за спорт и 1500 лева за казино!

Шон Лонгстаф откри резултата в 21-ата минута след асистенция на Антъни Гордън, който се появи на терена девет минути по-рано заради контузия на Харви Барнс.

Дан Бърн удвои след центриране на Кийрън Трипиър. Само четири минути по-късно Свен Ботман отбеляза трети гол във вратата на Шефилд Юнайтед.

В 56-ата минута Калъм Уилсън вкара четвъртото попадение в двубоя, като отново голът бе отбелязан с глава, както предишните два. Пет минути по-късно и Антъни Гордън се включи в головата фиеста, а в 68-ата минута Мигел Алмирон отбеляза шестия гол след прецизен удар в долния десен ъгъл.

Пет минути по-късно и Бруно Гимараеш се разписа с изстрел, попаднал в горния десен ъгъл на Уесли Фодарингъм. Осмото попадение бе дело на Александър Исак в 87-ата минута.